Na co zwrócić uwagę kupując przyprawy? Gdzie warto zaopatrywać się w aromatyczne sypkie dodatki do posiłków? O opakowaniach, przechowywaniu i cenach przeczytasz w tym artykule, zachęcam!
Jeśli podwyżki cen spowodowały, że zwracasz uwagę na ponoszone koszty a jednocześnie nie chcesz tracić na jakości, to jesteś w dobrym miejscu!
Największym sekretem w świecie przypraw,
duży zakres masy netto oferujemy w sklepie nasypko.pl
łączącym dobrą cenę i wysoką jakość jest…
kupowanie większych opakowań!
Ile kosztuje małe opakowanie 5 najpopularniejszych przypraw w Polsce*?
- 10g bazylii popularnej marki to koszt – 1,49 zł
- 20g kurkumy mielonej znanego producenta – 1,49 zł
- 10g liści laurowych mniej popularnej marki – 1,80 zł
- 10g majeranku mniej popularnej marki – 1,19 zł
- 10g oregano popularnej marki to koszt – 1,49 zł
* przyprawy wybraliśmy w oparciu o najczęściej sprzedające się produkty na Allegro. Ceny opakowań ustalone na podstawie wyszukiwania w Google z tego samego dnia, co robiliśmy zestawienie.
Najmniejsze opakowania – zwykle torebki, które zwijasz później, zapinasz klamerką lub zabezpieczasz gumką przed zwietrzeniem, nie gwarantują trwałości zakupionych przypraw. Kupując w sklepach z produktami sypkimi, jak https://www.nasypko.pl/, otrzymujesz produkt w opakowaniu, które gwarantuje mu dłuższe przechowywanie. Co więcej – nasze torebki można wykorzystać ponownie. Otrzymujesz sypka przyprawę zabezpieczoną przed dostępem wilgoci i powietrza. Co Ci to daje?
Dzięki odpowiedniemu opakowaniu możesz kupić zapas swoich ulubionych przypraw. Część odsypać do ulubionego pojemniczka a resztę spokojnie przechować w szafce. Wiedząc co jaki czas kupował*ś dotąd przyprawy w najmniejszych opakowaniach, oblicz swoje zużycie w ciągu pół roku (najczęstszy termin przydatności naszych praw). Wybierz odpowiednią wagę w sklepie i delektuj się aromatycznymi posiłkami a zaoszczędzone pieniądze przeznacz, na co chcesz.
Przykładowe wielkości opakowań nasypko.pl i oszczędności w stosunku do znalezionych cen.
Zamiast 10g bazylii (1,49 zł) możesz na potrzeby domowe kupić np. 100g w jednym opakowaniu, w naszym sklepie, dzięki czemu zaoszczędzisz 10zł! 2 zł mniej wydasz kupując 100g kurkumy mielonej a jest to wartościowa przyprawa, szczególnie gdy dbasz o swoją odporność. 50g liści laurowych to mniej o 4zł, podobnie w przypadku oregano. 100g majeranku gdy lubisz posiłki przygotowane w gamie smaków „po myśliwsku” zużyjesz szybko i zostanie Ci w portfelu 6 zł.